| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1107:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, Minneskortsläsare, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 349mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 738:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5.85g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 871:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 520:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Externt |
| Produktvikt: | 1.5g |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 1628:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Produktvikt: | 1.5g |
| Frontanslutningar: | USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | Ultrakompakt |
| Lägsta pris: | 1405:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Externt |
| Produktvikt: | 1.35g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 1145:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | Externt |
| Produktvikt: | 1.5g |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium |
| Lägsta pris: | 596:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1074:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1415:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.05g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-CEB |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 15g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0 |
| Material: | Stål |
| Funktioner: | Dörr i fronten |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 656:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Funktioner: | Dörr i fronten |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 907:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, SSI-CEB, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 11g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1178:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.96g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 1369:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.8g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 843:- |
| Lägsta pris: | 1444:- |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1168:- |
| Lägsta pris: | 1315:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 7.2g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1302:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 349mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 6.9g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Maximal längd för grafikkort: | 430mm |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 10g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0 |
| Material: | Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 2281:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Lägsta pris: | 1189:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX |
| Lägsta pris: | 2879:- |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Moderkort som stöds: | Utökad ATX (E-ATX), Micro-ATX, Mini-ITX |
| Produktvikt: | 5.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 1252:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Typ av chassi: | Desktop |
| Lägsta pris: | 1209:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Produktvikt: | 3.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 921:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Produktvikt: | 3.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1636:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Produktvikt: | 3.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål, Glas |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1069:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | SFX |
| Produktvikt: | 2.3g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 315mm |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 622:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 3.4g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Typ av chassi: | Cube |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 3.0 |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 789:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Maximal längd för grafikkort: | 340mm |
| Typ av chassi: | Minitower |
| Lägsta pris: | 1046:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Format (PSU): | ATX |
| Produktvikt: | 4.5g |
| Frontanslutningar: | Audio, Mikrofon, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Aluminium, Stål |
| Lägsta pris: | 850:- |
| Moderkort som stöds: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Format (PSU): | ATX |
| Frontanslutningar: | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material: | Glas |
| Typ av chassi: | HTPC |
| Lägsta pris: | 862:- |
| Moderkort som stöds: | Mini-ITX |
| Frontanslutningar: | USB 3.0 |
| Material: | Stål |
| Lägsta pris: | 567:- |
| Lägsta pris: | 82969:- |
| Lägsta pris: | 92983:- |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 9.12g |
| Frontanslutningar: | Audio, USB 2.0 |
| Typ av chassi: | Miditower |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Moderkort som stöds: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Aktiv kylning (fläkt): | Ja |
| Produktvikt: | 8g |
| Frontanslutningar: | Audio, Firewire, USB 2.0 |