| Lägsta pris: | 3904:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1628:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1657:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2262:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3061:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1788:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1663:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1663:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3112:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4999:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1743:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2856:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1177:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2847:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2521:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1541:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1354:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2848:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2373:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4066:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1500:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1614:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1464:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2932:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1556:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4636:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1619:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1674:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3704:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1246:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1253:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5796:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2162:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1462:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1455:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1641:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1254:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1619:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1689:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2647:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2789:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2728:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1434:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1388:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2723:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2731:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2875:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1351:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |