| Lägsta pris: | 1390:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2333:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2182:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2328:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2099:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2688:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Lägsta pris: | 4976:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 96GB |
| Lägsta pris: | 2989:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1270:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1672:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2847:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2574:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1445:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1619:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2061:- |
| CAS Latency: | 4 |
| Lägsta pris: | 2208:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2281:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3943:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1589:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1249:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1262:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1629:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2290:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1766:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2540:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 1924:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2290:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5287:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2824:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1867:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1362:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1362:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2816:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3380:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3112:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1778:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1797:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2870:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1835:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1395:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2848:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2834:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |