| Lägsta pris: | 605:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 475:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1130:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2071:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 601:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 977:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 287:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 509:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1244:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1013:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 581:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1130:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 1595:- |
| Lägsta pris: | 780:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 994:- |
| Lägsta pris: | 1369:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 2033:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 2229:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 8627:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 7118:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 2391:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 4441:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 965:- |
| CAS Latency: | 48 |
| Lägsta pris: | 2689:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2597:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 782:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 1297:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 939:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Lägsta pris: | 817:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1564:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 989:- |
| CAS Latency: | 46 |
| Lägsta pris: | 2703:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3780:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2761:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4221:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 885:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6010:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10622:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3480:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Lägsta pris: | 4763:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Lägsta pris: | 7927:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5817:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 708:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 758:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |