| Lägsta pris: | 3957:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2558:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4380:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5072:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3065:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-49600/6200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2460:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4702:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2465:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 831:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1152:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1406:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1304:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4288:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1370:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1329:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2449:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2647:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4499:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3049:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1829:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1676:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1529:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4198:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4764:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1558:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 4577:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1795:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 4869:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 1891:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1320:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1399:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC4000/500MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1889:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1519:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1337:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4778:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1794:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2668:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3294:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2799:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3196:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3054:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3649:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |