| Lägsta pris: | 2407:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2564:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1364:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Lägsta pris: | 991:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1374:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3989:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4267:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 936:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1618:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3820:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2594:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1976:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1159:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3916:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2434:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2394:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4999:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7499:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 14151:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 24452:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2239:- |
| CAS Latency: | 28 |
| Lägsta pris: | 17479:- |
| CAS Latency: | 28 |
| Lägsta pris: | 1563:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2024:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9142:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10470:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 8656:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1322:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7850:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10633:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3279:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 12265:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 26449:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 4635:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3961:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2844:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 965:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1563:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1651:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2828:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5284:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1159:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2543:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3486:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1430:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |