| Lägsta pris: | 2701:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2599:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2564:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1341:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1664:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2564:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1464:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1968:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2745:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4935:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1489:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2559:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1423:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1539:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 634:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1379:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1306:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1245:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 768:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 709:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1178:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4992:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 866:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1439:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2697:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 2799:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 2569:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1150:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1344:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1868:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 759:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 838:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1454:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1516:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1364:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1354:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 786:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 781:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1420:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 879:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 876:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2789:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 2679:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1280:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1416:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1564:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |