| Lägsta pris: | 3521:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 4273:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3610:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2502:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2895:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1879:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2849:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2029:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-49600/6200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5765:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2149:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1999:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2286:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1944:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2111:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2549:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2527:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2311:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2864:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2794:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2874:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Lägsta pris: | 2734:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Lägsta pris: | 3190:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3094:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3431:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3559:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3289:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3699:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3616:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5357:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5308:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5499:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5341:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 4465:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4149:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4499:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4499:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5750:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3781:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2139:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3739:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5572:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Lägsta pris: | 2055:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2407:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3219:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1514:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1051:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2069:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC4000/500MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1108:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC4000/500MHzMHz |