| Lägsta pris: | 2449:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 975:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1564:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2430:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 639:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1378:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2249:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 996:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1581:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 473:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 690:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Lägsta pris: | 656:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1189:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1227:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 787:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1196:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1184:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2631:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 443:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 608:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 998:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1309:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2249:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 598:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1168:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1231:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2842:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2348:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 435:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 797:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 873:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 719:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 940:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Lägsta pris: | 787:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1222:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1487:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1417:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1597:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 2687:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Lägsta pris: | 731:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 829:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1582:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1371:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1497:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |