| Lägsta pris: | 12744:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 22297:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13499:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 22199:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1860:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 8154:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 15649:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6699:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5099:- |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2161:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2062:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10099:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 8303:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 27710:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1971:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2062:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1868:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3289:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1507:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1992:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1664:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 24GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3438:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1889:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2320:- |
| CAS Latency: | 36 |
| Lägsta pris: | 1726:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3867:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1842:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5327:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1842:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3433:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2399:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 4797:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 2449:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 4897:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 3441:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1789:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Lägsta pris: | 2337:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2507:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1140:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1594:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2399:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 4797:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Lägsta pris: | 2266:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1457:- |
| Lägsta pris: | 2637:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1648:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3258:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3653:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4897:- |
| CAS Latency: | 40 |