| Lägsta pris: | 4995:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 810:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1429:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2998:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3089:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1760:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2100:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 1395:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 1016:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 1612:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 2637:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 898:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1496:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1618:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Lägsta pris: | 3117:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1035:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3335:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1910:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1094:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Lägsta pris: | 2939:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5480:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4449:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2415:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1822:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1953:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 48GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1949:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2967:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1761:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3727:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 96GB |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1775:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1889:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 24GB |
| Minneskapacitet per modul: | 24GB |
| Minneshastighet: | PC5-57600/7200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1477:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-60800/7600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1591:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3529:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3310:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 38 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-64000/8000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10559:- |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1697:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 8947:- |
| CAS Latency: | 28 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1429:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9424:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 20455:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1105:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1582:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3010:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 16066:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3793:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 11998:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |