| Lägsta pris: | 16439:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7119:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6404:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10442:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13025:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 16774:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 20938:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 11572:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 17062:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 23037:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7439:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 20938:- |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13025:- |
| Lägsta pris: | 6499:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13672:- |
| CAS Latency: | 3 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 27626:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12056:- |
| CAS Latency: | 34 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 24167:- |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-54400/6800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| CAS Latency: | 30 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 11370:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 17062:- |
| CAS Latency: | 32 |
| Minneskapacitet per modul: | 48GB |
| Minneshastighet: | PC5-51200/6400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3655:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1872:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2148:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3312:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 14459:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1344:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 4 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2278:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3897:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4821:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 992:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2309:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-38400/4800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 791:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1565:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1218:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 42 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 742:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3555:- |
| Lägsta pris: | 2944:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1188:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 46 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2010:- |
| Lägsta pris: | 1646:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1439:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2160:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2457:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1156:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 36 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-41600/5200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1337:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3100:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-44800/5600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2748:- |
| CAS Latency: | 40 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC5-48000/6000MHzMHz |