| Serie: | Galaxy S9 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8410:- |
| Serie: | Galaxy Z Flip |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 406:- |
| Lägsta pris: | 477:- |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Lägsta pris: | 576:- |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 4914:- |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 2688:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2874:- |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5934:- |
| Serie: | Xiaomi Mi 12 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5743:- |
| Serie: | Xiaomi Mi 9 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4848:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2187:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2528:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2351:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1792:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1918:- |
| Serie: | Xiaomi Mi Note 10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3510:- |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 2389:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 1979:- |
| Serie: | iPhone 11 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1979:- |
| Serie: | Redmi 15 |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | iPhone 14 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | iPhone SE |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | ROG Phone |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Doro 1000-Series |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Pixel 8 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Google Pixel 9 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Edge |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 4 289 kr:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Motorola Moto G30 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Nokia 100-Series |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Nokia 200-Series |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Nokia 200-Series |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Lägsta pris: | 4 289 kr:- |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Galaxy A16 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Galaxy S10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Omdöme: | 3.6 |
| Lägsta pris: | 4289:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |