| Lägsta pris: | 2016:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2067:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1936:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2460:- |
| Serie: | Galaxy A13 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2580:- |
| Serie: | Galaxy A14 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2386:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3390:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 1629:- |
| Serie: | Galaxy A21 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 4542:- |
| Serie: | Galaxy A23 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2955:- |
| Serie: | Galaxy A23 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1077:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 3295:- |
| Serie: | Galaxy A33 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3067:- |
| Serie: | Galaxy A33 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3699:- |
| Serie: | Galaxy A34 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3839:- |
| Serie: | Galaxy A50 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4598:- |
| Serie: | Galaxy A52 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5392:- |
| Serie: | Galaxy A52s |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4339:- |
| Serie: | Galaxy A52s |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4250:- |
| Serie: | Galaxy A53 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5792:- |
| Serie: | Galaxy A53 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 4984:- |
| Serie: | Galaxy A54 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Serie: | Galaxy A55 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 4800:- |
| Serie: | Galaxy A55 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1829:- |
| Serie: | Galaxy A70 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 183:- |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Serie: | Galaxy J4 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Lägsta pris: | 2173:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 3682:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 383:- |
| Lägsta pris: | 4790:- |
| Serie: | Galaxy Note 10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 947:- |
| Serie: | Galaxy Note 3 |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5590:- |
| Serie: | Galaxy Note 8 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 408:- |
| Lägsta pris: | 470:- |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1768:- |
| Serie: | Galaxy S10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 10033:- |
| Serie: | Galaxy S10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 6190:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 6346:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7002:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Serie: | Galaxy S20 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2629:- |
| Serie: | Galaxy S21 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Serie: | Galaxy S21 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10190:- |
| Serie: | Galaxy S22 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7429:- |
| Serie: | Galaxy S22 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |