| Lägsta pris: | 976:- |
| Serie: | Doro 2000-Series |
| Lägsta pris: | 1174:- |
| Serie: | Doro 2000-Series |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Serie: | Doro 2000-Series |
| Lägsta pris: | 1117:- |
| Serie: | Doro 5000-Series |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Serie: | Doro 5000-Series |
| Lägsta pris: | 1105:- |
| Serie: | Doro 6000-Series |
| Lägsta pris: | 1504:- |
| Serie: | Doro 6000-Series |
| Lägsta pris: | 1460:- |
| Serie: | Doro 6000-Series |
| Lägsta pris: | 1161:- |
| Serie: | Doro 6000-Series |
| Lägsta pris: | 1444:- |
| Serie: | Doro 6000-Series |
| Lägsta pris: | 1718:- |
| Serie: | Doro 7000-Series |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Serie: | Doro 7000-Series |
| Lägsta pris: | 2116:- |
| Serie: | Doro 7000-Series |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Serie: | Doro 7000-Series |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Lägsta pris: | 2554:- |
| Serie: | Doro 8000-Series |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2090:- |
| Serie: | Doro 8000-Series |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3654:- |
| Serie: | Doro 8000-Series |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2111:- |
| Serie: | Doro 8000-Series |
| Lägsta pris: | 3739:- |
| Serie: | Doro 8000-Series |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1888:- |
| Lägsta pris: | 4259:- |
| Lägsta pris: | 745:- |
| Serie: | Doro PhoneEasy |
| Lägsta pris: | 1010:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 806:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 693:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 951:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 803:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 900:- |
| Lägsta pris: | 514:- |
| Lägsta pris: | 402:- |
| Lägsta pris: | 1409:- |
| Lägsta pris: | 2254:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1015:- |
| Lägsta pris: | 887:- |
| Lägsta pris: | 831:- |
| Lägsta pris: | 5390:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Lägsta pris: | 527:- |
| Lägsta pris: | 1156:- |
| Lägsta pris: | 1661:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5624:- |
| Serie: | Pixel 6 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 6732:- |
| Serie: | Pixel 7 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |