| Lägsta pris: | 299:- |
| Serie: | Nokia 8 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Serie: | Redmi Note 12 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Serie: | iPhone 11 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9360:- |
| Serie: | iPhone 13 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7404:- |
| Serie: | iPhone 6s |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5099:- |
| Serie: | iPhone SE |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1051:- |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Serie: | Doro 5000-Series |
| Lägsta pris: | 983:- |
| Serie: | Doro Primo |
| Lägsta pris: | 513:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3626:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 567:- |
| Serie: | Pixel 3a |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 8313:- |
| Serie: | Pixel 4 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5613:- |
| Serie: | Pixel 7 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3669:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 1720:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4485:- |
| Serie: | Honor 90 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 1427:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Serie: | Huawei P40 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 275:- |
| Lägsta pris: | 477:- |
| Lägsta pris: | 1716:- |
| Serie: | Motorola Moto G5 |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Serie: | Motorola Moto G5 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Serie: | Motorola Moto G |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Serie: | Nokia C-Series |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5535:- |
| Serie: | OnePlus 6 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 10357:- |
| Serie: | OnePlus 8 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3993:- |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 889:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3669:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1347:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7084:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3892:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4403:- |
| Serie: | Galaxy A55 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5249:- |
| Serie: | Galaxy S6 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |