| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 6335:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 6034:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 9196:- |
| Lägsta pris: | 12493:- |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 3660:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1213:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 374:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | SSI EEB' |
| Max minne: | 12GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 966:- |
| Bluetooth-version: | 3.0 |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 4GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 1295:- |
| Kompatibla processorer: | Core 2 Extreme, Core 2 Quad, Core 2 Duo |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 698:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium D, Core 2 Extreme, Pentium 4 EE, Core 2 Quad, Pentium EE, Pentium 4, Celeron, Core Duo, Core 2 Duo |
| Max Ethernet-hastighet: | 100Gbit/s |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 4GB |