| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8971:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6689:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5374:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 11811:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 3072GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 3285:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2696:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 18259:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 33171:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 5638:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium D |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | FlexATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 6354:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium D |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | FlexATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8300:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 10998:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 14581:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | FlexATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 12849:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 14350:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8109:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | FlexATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 11733:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2533:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Celeron, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 16GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2696:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 16GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2729:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 16GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 3138:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 16GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 3970:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5000:- |
| Kompatibla processorer: | Core i7, Pentium, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5359:- |
| Kompatibla processorer: | Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 5409:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6689:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7168:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 4608:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3620:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 6241:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5148:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 4820:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 9495:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8195:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1536GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 10495:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1500GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 9944:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 17495:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 9493:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 7104:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8095:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 10495:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3808:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8893:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 4494:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3995:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3595:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 5326:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 5995:- |
| Kompatibla processorer: | Core i3, Core i5, Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 3563:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |