| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 14345:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 13495:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1880:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2583:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2239:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2599:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 9561:- |
| Kompatibla processorer: | Core i7, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5763:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3023:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8413:- |
| Kompatibla processorer: | Core i7, Core i3, Core i5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3121:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3269:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 5196:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 3464:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 8664:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3988:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 11671:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7000, Epyc 7002, Epyc 7001 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 4096GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 10710:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7000, Epyc 7002, Epyc 7001 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 4096GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8236:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7000, Epyc 7002, Epyc 7001 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 6194:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7000, Epyc 7002, Epyc 7001 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 26043:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 4096GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 11078:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7003, Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 4096GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 8604:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7003, Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 13305:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7003, Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 7808:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7003, Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 8874:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7003, Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 7774:- |
| Kompatibla processorer: | Epyc 7002 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 7995:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 11636:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2000GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8571:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5539:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7199:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5636:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6975:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 4785:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1536GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 16318:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1536GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6418:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6258:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7949:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 11333:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 12961:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7534:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8748:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2710:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7998:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6593:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8300:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6911:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 8476:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 7311:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Tillverkarens egna' |
| Max minne: | 2048GB |