| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1458:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 4213:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2477:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5200MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3326:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2233:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3172:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3595:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3788:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2443:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2982:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 4408:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen Threadripper |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 7184:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen Threadripper |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1536:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, A-Series A10, A-Series A6, A-Series A8, Athlon X4, A-Series A12 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Kompatibla processorer: | Core i7 Extreme, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 24GB |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8428:- |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i7 Extreme, Core i7, Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3993:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2233:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3071:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i7 Extreme, Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2734:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2555:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 3590:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3474:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4733MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3483:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3822:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 218GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 4196:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 3711:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron, Pentium 4 |
| Max Ethernet-hastighet: | 100Gbit/s |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 2GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 773:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron, Pentium 4 |
| Max Ethernet-hastighet: | 100Gbit/s |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 895:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron, Pentium 4 |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 2GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron, Pentium III |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1.5GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 4624:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 4695:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 6495:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 3495:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5294:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 6656:- |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| Lägsta pris: | 4494:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 5784:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2974:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Pico-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2876:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 4036:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 5065:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 7455:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8380:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 256GB |