| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3237:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 4071:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 5026:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 4125:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5200MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2376:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | Nej |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 5495:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5296:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 4379:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 3110:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 5293:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 3926:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3805:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Lägsta pris: | 14999:- |
| Lägsta pris: | 6307:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 5063:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 5660:- |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 1721:- |
| Kompatibla processorer: | Celeron |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 8GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 995:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium D, Core 2 Extreme, Pentium 4 EE, Core 2 Quad, Pentium EE, Pentium 4, Celeron, Pentium Dual-Core, Celeron D, Core Duo, Core 2 Duo |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 1.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 8GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1040:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 96GB |
| Lägsta pris: | 2018:- |
| Lägsta pris: | 1909:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2058:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1965:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1549:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1726:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2849:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1455:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1495:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1979:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1436:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2226:- |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1945:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1884:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1341:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1078:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 743:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1063:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 787:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 915:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3239:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2228:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Lägsta pris: | 4288:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 3142:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2215:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1461:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1253:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 96GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1437:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1633:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |