| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3411:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3256:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 96GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3186:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4604:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3873:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1988:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Lägsta pris: | 1567:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1952:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2052:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6200MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1635:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1979:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1166:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1479:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2761:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1425:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2393:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1631:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2227:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1601:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1688:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1965:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2257:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1407:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1325:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1497:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1798:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1567:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1396:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1724:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1166:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1166:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1039:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1635:- |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Lägsta pris: | 8476:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 5923:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 9568:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 11495:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 1918:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1500:- |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, A-Series A10, Ryzen 9, A-Series A6, A-Series A8, Athlon X4, A-Series A12, Athlon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3466MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 3, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2474:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9, Athlon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3466MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 4518:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 509:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 1300:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 867:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 765:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2933MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |