| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3200MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2129:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3200MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1823:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1804:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3200MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1999:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2233:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 1943:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3890:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1818:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2029:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 3186:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3099:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1855:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 4401:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Lägsta pris: | 1883:- |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 96GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2137:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1350:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1606:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1540:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1794:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1608:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1159:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3294:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2616:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1898:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1641:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1588:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2745:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 2683:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1971:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1612:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1342:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2947:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2227:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2026:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2219:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 2913:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 2294:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1456:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1682:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 1442:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1504:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1874:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2058:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |