| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3841:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 4163:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3154:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3365:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3777:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3018:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5133MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3818:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5133MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3328:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3018:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3581:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3507:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2485:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3223:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i3, Core i5, Celeron, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3098:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 4131:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Xeon, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3103:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3701:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 4045:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 5787:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 9072:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | SSI CEB' |
| Max minne: | 512GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 7680:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | SSI EEB' |
| Max minne: | 768GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 4614:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i7 Extreme, Core i9 X-series, Core i7 X-series, Core i5 X-series |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4133MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 9436:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9 X-series, Core i7 X-series, Core i5 X-series |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4266MHz |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 5203:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9 X-series, Core i7 X-series, Core i5 X-series, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 16276:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Core i9 X-series, Core i7 X-series, Core i5 X-series |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4200MHz |
| Formfaktor: | SSI CEB' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 9604:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9 X-series, Core i7 X-series, Core i5 X-series |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 256GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 4310:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Half SSI' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 10195:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | SSI CEB' |
| Max minne: | 1024GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 7000:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2666MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1536GB |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 8054:- |
| Kompatibla processorer: | Xeon |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 1536GB |
| Lägsta pris: | 18259:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3964:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5133MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 874:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, A-Series A10, A-Series A6, A-Series A8, Athlon X4, A-Series A12 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 943:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1747:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1485:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 0st |
| Lägsta pris: | 681:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 2.0 |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 16GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 745:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1119:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1534:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1334:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1139:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3143:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2210:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1820:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 1417:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Lägsta pris: | 2463:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2418:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |