| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1081:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1088:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1112:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1530:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2417:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 4264:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 4090:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 1006:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1424:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2329:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1342:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1516:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2594:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1575:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2555:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2574:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1833:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1829:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1703:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2027:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2167:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2063:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2510:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2099:- |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2169:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2352:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2183:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2414:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Lägsta pris: | 2535:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1860:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2061:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2204:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 2005:- |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2099:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2194:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3003:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2329:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 2544:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |