| Integrerat grafikkort: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 4699:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 8284:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 6759:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 6237:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3889:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 10414:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 7117:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 8026:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 192GB |
| Lägsta pris: | 10189:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 10190:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 17888:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 9645:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 9331:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 12244:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 7548:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4800MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 6287:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Xeon, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | E-ATX (Utökad ATX)' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 6640:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 12518:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 12221:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 27489:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 13695:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 10Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| USB 4.0: | 2st |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 5563:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 8317:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 6807:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 9924:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| M.2: | 5st |
| Lägsta pris: | 5356:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Lägsta pris: | 5538:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 5337:- |
| Formfaktor: | ATX' |
| Lägsta pris: | 6790:- |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2713:- |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1395:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 3600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3481:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i3, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron, Core i7, Core i9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 1Gbit/s |
| PCI Express-version: | 3.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 2933MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1646:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 3003:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 4600MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 1st |
| Lägsta pris: | 3836:- |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5100MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2889:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 3175:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Pentium, Core i5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5333MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2656:- |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme, Celeron |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2562:- |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Kompatibla processorer: | Core i9, Pentium, Core i5, Core i7 Extreme |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 5000MHz |
| Formfaktor: | Micro ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2767:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 4.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 4st |
| Lägsta pris: | 3921:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 9, Ryzen 7, Ryzen 5 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2337:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |
| Integrerat grafikkort: | Nej |
| M.2 PCIe Gen5: | Ja |
| M.2: | 2st |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Kompatibla processorer: | Ryzen 7, Ryzen 5, Ryzen 3, Ryzen 9 |
| Max Ethernet-hastighet: | 2.5Gbit/s |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Maximal RAM-frekvens: | 6400MHz |
| Formfaktor: | Mini-ITX' |
| Max minne: | 64GB |
| M.2: | 3st |
| Lägsta pris: | 2839:- |
| PCI Express-version: | 5.0 |
| Formfaktor: | ATX' |
| Max minne: | 128GB |