| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5784:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4690:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10834:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 52803:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19800:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 124190:- |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 95414:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 73983:- |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 113995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3741:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1426:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7060:- |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5879:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5618:- |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Lägsta pris: | 4518:- |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6983:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3146:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5288:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1440x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4275:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2818:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1204:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4013:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5711:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2307:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1070:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1030:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2247:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1272:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1417:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7928:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7626:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8131:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4750:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8159:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7736:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2181:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2040:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6555:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1743:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2746:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1675:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1469:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1459:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1318:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1492:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2962:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5197:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1996:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |