| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5680:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 85Hz |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 61359:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 85Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 133600:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 138186:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 85Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 201911:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1300 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 35744:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6976:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 85Hz |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 87826:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 85Hz |
| Kontrast: | 5000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2379:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 22495:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5645:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1200 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2749:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 200Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 41079:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23955:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1549:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1469:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1659:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1631:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1137:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1209:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1729:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1493:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1725:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Lägsta pris: | 1755:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2727:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2394:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2651:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2513:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2880:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1493:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1532:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1589:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2583:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1887:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2233:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2203:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3885:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1843:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2605:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1900:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3567:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15325:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19689:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9009:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 34063:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13619:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 37874:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |