| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 78140:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 40809:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 28200:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 27360:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18083:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 42558:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 242716:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 138068:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60.3Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 127428:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 85105:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 53464:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x600 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 92835:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 31530:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 49737:- |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 46900:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 39389:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21644:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23578:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 32015:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 87058:- |
| Max upplösning: | 3840x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 96361:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 80618:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 69190:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2470:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7222:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x2880 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3391:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 2560x1600 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8915:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2095:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5756:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2618:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 35747:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5599:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8345:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1100 : 1 |
| Max upplösning: | 5120x2880 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4012:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4980:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9769:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 2000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7981:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5510:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7279:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6648:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18032:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1771:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1906:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1683:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2179:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1689:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1935:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4941:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12051:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4758:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |