| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3188:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3313:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4303:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 160Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4069:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 160Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4699:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4450:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 160Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12534:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5596:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7551:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5838:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3572:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9500:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5065:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4742:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5647:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10891:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10004:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5114:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12051:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23073:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15309:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync Premium, AMD FreeSync Premium Pro, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13447:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync Premium, AMD FreeSync Premium Pro |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17783:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11953:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11837:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 3840x1600 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15629:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 72Hz |
| Kontrast: | 700 : 1 |
| Max upplösning: | 5120x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 72Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 5120x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14210:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 5120x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15596:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24176:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16873:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9018:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19165:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7089:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8042:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5904:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7395:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8227:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13692:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 5120x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 30814:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9713:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9450:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19029:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8862:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16105:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23208:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25133:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 5120x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13138:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium Pro, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 5120x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |