| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3599:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2862:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2678:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2981:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2448:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2504:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2254:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2436:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3747:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5299:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Lägsta pris: | 17988:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium Pro, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Kontrast: | 1500000 : 1 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 48069:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5956:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 26866:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 58230:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 71209:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2167:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3501:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1936:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5523:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6557:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5937:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4123:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2453:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16184:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9189:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9898:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1300 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7225:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9076:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4680:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5553:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4678:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5304:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3716:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3857:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3393:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9753:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4116:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11958:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4744:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5758:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4284:- |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9373:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, G-SYNC Compatible |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 2560x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 5120x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9189:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4818:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5130:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Platt |