| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 27215:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x1200 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1796:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1679:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1719:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1794:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3311:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2340:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2365:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15039:- |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6098:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8249:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5530:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6032:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1554:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3208:- |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2851:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4222:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10911:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11484:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1504:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1945:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1564:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2341:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3346:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Lägsta pris: | 2227:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1327:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2099:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1737:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2555:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4479:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5601:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Max upplösning: | 1440x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2155:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3034:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5636:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 600 : 1 |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4124:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Högblank |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2075:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium Pro, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5181:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16261:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7224:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4808:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8805:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6979:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6058:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 165Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3791:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5378:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4913:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1200 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Ja |