| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14764:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8198:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12482:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14612:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14929:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13504:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20899:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7608:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8960:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16590:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 63Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20440:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 52493:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 40725:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 62959:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 56382:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9533:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x800 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12231:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6130:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1674:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2184:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6617:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6992:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 16.7bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6992:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8084:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3343:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4192:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1200 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4818:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7486:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2998:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1784:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1965:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2388:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2397:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2614:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10209:- |
| Max upplösning: | 800x600 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1876:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 933:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 16.7bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8253:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1680x1050 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1778:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7515:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9173:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3203:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4462:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5290:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1200 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1200 |
| Utformning panel: | Platt |