| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7032:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1024x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8760:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12116:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1366x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8195:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8158:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1500 : 1 |
| Max upplösning: | 1024x768 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8920:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 450 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8920:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 450 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8502:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8270:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8575:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8799:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8799:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8909:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8870:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 935:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1500 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7549:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7586:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7979:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9402:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9128:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12959:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10037:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 550 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 6bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10131:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 550 : 1 |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6588:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6865:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9532:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8364:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9686:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8321:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1280x1024 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10290:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7405:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7656:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11194:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6447:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15882:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12199:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5516:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5206:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9695:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8195:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9194:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7824:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 13996:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2921:- |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6100:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10666:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8422:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10076:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10685:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |