| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Rosa, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Rosa, Svart, Silver |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.50GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 0.50GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.13GB |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.25GB |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.50GB |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, Monkeys Audio (APE), AAC+, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit, Rosa, Svart, Röd |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 5GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 6GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 20GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit |
| Ljudfiler som stöds: | Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Röd |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Rosa, Svart, Grön, Röd |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |