| Rank: | 148 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Rosa, Svart |
| Rank: | 150 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Rank: | 151 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Vit, Svart |
| Rank: | 161 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd, Gul, Grön |
| Rank: | 162 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd |
| Rank: | 163 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 167 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 169 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Rosa, Svart |
| Rank: | 170 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart |
| Rank: | 173 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 174 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 175 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa |
| Rank: | 176 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Rank: | 177 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Svart |
| Rank: | 178 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Rank: | 179 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 180 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 181 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 182 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa |
| Rank: | 184 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Rank: | 185 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 186 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå |
| Rank: | 187 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 207 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 209 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Gul, Lila |
| Rank: | 210 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 211 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 212 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 213 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Rank: | 214 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Rank: | 216 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 219 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit |
| Rank: | 221 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 222 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 223 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Grön |
| Rank: | 225 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 0.25GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Rank: | 226 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Rank: | 228 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 232 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.50GB |
| Rank: | 233 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 234 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 235 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart, Silver, Röd |
| Rank: | 236 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart, Röd |
| Rank: | 238 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 0.50GB |
| Tillgängliga färger: | Blå |
| Rank: | 239 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 240 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 242 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Röd |
| Rank: | 247 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 250 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, Monkeys Audio (APE), AAC+, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd |
| Rank: | 252 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |