| Rank: | 63 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart, Röd |
| Rank: | 64 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit |
| Rank: | 65 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 66 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart, Röd |
| Rank: | 68 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WMA |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 69 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart, Gul, Röd |
| Rank: | 70 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa |
| Rank: | 73 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 75 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 0GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 76 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Rank: | 77 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 79 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Tillgängliga färger: | Brun |
| Rank: | 80 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 81 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart, Röd |
| Rank: | 82 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 84 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 120GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Rank: | 85 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Rank: | 86 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Rank: | 88 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 89 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Rank: | 90 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 93 |
| Ljudfiler som stöds: | Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 94 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 96 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 97 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Rank: | 98 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Rank: | 100 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 101 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Grön |
| Rank: | 102 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart, Gul, Röd |
| Rank: | 103 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 104 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Rosa, Svart, Grön, Röd |
| Rank: | 107 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Rank: | 113 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 114 |
| Ljudfiler som stöds: | Ogg Vorbis, MP3, WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 115 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 116 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 0.25GB |
| Tillgängliga färger: | Silver |
| Rank: | 117 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 121 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 122 |
| Ljudfiler som stöds: | Ogg Vorbis, MP3, WMA, Monkeys Audio (APE), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 123 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 124 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit, Vit, Blå, Rosa, Svart, Grön |
| Rank: | 125 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Svart |
| Rank: | 126 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Orange, Rosa |
| Rank: | 128 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Rank: | 129 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit, Vit, Blå, Svart, Grön, Orange |
| Rank: | 130 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Rank: | 142 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 320GB |
| Rank: | 143 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 144 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd |
| Rank: | 146 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |