| Rank: | 1 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd, Grå/Antracit, Vit, Gul, Grön, Lila |
| Rank: | 2 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd, Vit, Gul |
| Rank: | 3 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, Ogg Vorbis, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Vit, Svart |
| Rank: | 4 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 5 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Orange, Silver, Röd, Vit, Gul, Grön |
| Rank: | 7 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd, Vit, Gul |
| Rank: | 8 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Vit, Svart |
| Rank: | 9 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 160GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Blå, Svart, Silver |
| Rank: | 10 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Rank: | 11 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Silver, Röd, Vit, Gul |
| Rank: | 12 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 14 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Gul, Grön, Röd |
| Rank: | 15 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WMA |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Svart, Röd |
| Rank: | 16 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Grå/Antracit, Vit, Svart |
| Rank: | 17 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Gul, Silver |
| Rank: | 18 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 19 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Rank: | 20 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 22 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Orange, Röd, Grå/Antracit, Vit |
| Rank: | 23 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Rank: | 24 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 25 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 26 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 29 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Rank: | 30 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 33 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 34 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 35 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 36 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Orange, Vit, Svart |
| Rank: | 37 |
| Ljudfiler som stöds: | AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV (PCM), AAC+ |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Vit, Svart |
| Rank: | 38 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 0GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Grön, Lila |
| Rank: | 39 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 40 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit |
| Rank: | 41 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, WAV (PCM) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart, Gul, Röd |
| Rank: | 42 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 44 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, Ogg Vorbis, MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 45 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3, WAV (PCM), WMA, Monkeys Audio (APE) |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 46 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 47 |
| Ljudfiler som stöds: | FLAC, MP3, WAV (PCM), WMA |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 48 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 2GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Rosa, Svart, Röd |
| Rank: | 49 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 50 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 51 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Silver, Svart |
| Rank: | 53 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Blå, Svart |
| Rank: | 54 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 1GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart, Grön |
| Rank: | 55 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |
| Rank: | 56 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Rosa, Svart |
| Rank: | 57 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Tillgängliga färger: | Rosa, Svart |
| Rank: | 59 |
| Ljudfiler som stöds: | WMA, MP3, AAC+ |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Tillgängliga färger: | Svart |
| Rank: | 60 |
| Ljudfiler som stöds: | MP3 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Tillgängliga färger: | Vit, Svart |