| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 2 |
| Pris/GB: | 3.72 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 3 |
| Pris/GB: | 2.20 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Rank: | 7 |
| Pris/GB: | 28.10 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Rank: | 14 |
| Pris/GB: | 27.68 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Pris/GB: | 92.13 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 73.72 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 20.55 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 16.99 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 100GB |
| Pris/GB: | 40.03 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 39.93 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 38.72 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 100GB |
| Pris/GB: | 41.65 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 11.83 |
| Rotationshastighet: | 4200 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 44.75 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 40.60 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 11.30 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Pris/GB: | 6.36 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 6.81 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 11.80 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 100GB |
| Pris/GB: | 39.80 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 60GB |
| Pris/GB: | 12.50 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 5.03 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 3.05 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 8.71 |
| Rotationshastighet: | 5400 |