| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 1 |
| Pris/GB: | 1.94 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 3 |
| Pris/GB: | 3.09 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 4 |
| Pris/GB: | 2.72 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 40GB |
| Rank: | 6 |
| Pris/GB: | 9.38 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 7 |
| Pris/GB: | 3.02 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Rank: | 8 |
| Pris/GB: | 3.13 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Rank: | 9 |
| Pris/GB: | 6 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 10 |
| Pris/GB: | 2.20 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Rank: | 11 |
| Pris/GB: | 5.48 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 12 |
| Pris/GB: | 2.15 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Rank: | 14 |
| Pris/GB: | 6 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 15 |
| Pris/GB: | 2.37 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 16 |
| Pris/GB: | 2.89 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 17 |
| Pris/GB: | 4.12 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 20 |
| Pris/GB: | 4.69 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Rank: | 27 |
| Pris/GB: | 4.67 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Rank: | 28 |
| Pris/GB: | 13.93 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 32 |
| Pris/GB: | 2.52 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 2.74 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Pris/GB: | 15.76 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 7.74 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Pris/GB: | 7.88 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 2 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 4.12 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 5.24 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 2 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 12.98 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Pris/GB: | 8.99 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 4.92 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 3.45 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 5.08 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 6.36 |
| Rotationshastighet: | 7200 |