| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 0st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2GB |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 3st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |