| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 128GB |
| Rank: | 365 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 24000GB |
| Rank: | 366 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 367 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 368 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 369 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 370 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 24000GB |
| Rank: | 371 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 372 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 374 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 375 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 377 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 378 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 380 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 381 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 383 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Rank: | 385 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 386 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 387 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 388 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 390 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 391 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 394 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 240GB |
| Rank: | 395 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 397 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 398 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 399 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 400 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 401 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 402 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 403 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 404 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 406 |
| Antal hårddiskplatser: | 14st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Rank: | 408 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 9st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Antal hårddiskplatser: | 18st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 10800GB |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |