| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 285 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 287 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 288 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 24000GB |
| Rank: | 289 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 290 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 291 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 292 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 293 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 294 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 295 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 296 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 297 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 298 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 299 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 300 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 302 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 303 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 304 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 305 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 306 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 308 |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 309 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 24000GB |
| Rank: | 310 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 311 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 312 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 314 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 315 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 317 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 319 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 320 |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 323 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 324 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 325 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 326 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 329 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 330 |
| Antal hårddiskplatser: | 9st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 332 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 333 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 335 |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 336 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 338 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 339 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 340 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1200GB |
| Rank: | 341 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 342 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 348 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 354 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 361 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 362 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 363 |