| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 164 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 165 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 166 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 167 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 168 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 10000GB |
| Rank: | 170 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 171 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 172 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 173 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 174 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 175 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 176 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 178 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 179 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 180 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 181 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 182 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 183 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 15000GB |
| Rank: | 184 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 185 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 186 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 187 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 188 |
| Hårddiskstorlek: | 100GB |
| Rank: | 189 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 190 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 191 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 72.80GB |
| Rank: | 192 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 193 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 195 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 196 |
| Antal hårddiskplatser: | 10st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 197 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 198 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 199 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 201 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 202 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 203 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 204 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 205 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 16000GB |
| Rank: | 207 |
| Antal hårddiskplatser: | 10st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 208 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 209 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 210 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 211 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 212 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 213 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 215 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 216 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 218 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 220 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 222 |