| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 105 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 106 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 107 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 108 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 109 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 110 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 111 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 112 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 113 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 114 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 116 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 118 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 119 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 120 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 121 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 122 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 123 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 124 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 20000GB |
| Rank: | 125 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 126 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 129 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 130 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 131 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 132 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 133 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 135 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 136 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 137 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 138 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 139 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 140 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 142 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 143 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 144 |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 145 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 146 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 10000GB |
| Rank: | 147 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 148 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 149 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 150 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 151 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 152 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 153 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 154 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 156 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 159 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 160 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 161 |
| Antal hårddiskplatser: | 6st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 162 |
| Antal hårddiskplatser: | 12st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 163 |