| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 52 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 53 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 54 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 55 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 56 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 57 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 58 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 59 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 60 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 62 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 63 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 64 |
| Antal hårddiskplatser: | 0st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 65 |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 66 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 67 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 68 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 69 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 70 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 71 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 72 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 73 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 74 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 75 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 76 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 77 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 78 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 79 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 80 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 81 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 82 |
| Antal hårddiskplatser: | 8st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 83 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 6000GB |
| Rank: | 84 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 85 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 86 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 87 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 88 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 90 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 91 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 92 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 93 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 94 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 95 |
| Antal hårddiskplatser: | 1st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 97 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 98 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 8000GB |
| Rank: | 99 |
| Antal hårddiskplatser: | 2st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 100 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 101 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 12000GB |
| Rank: | 102 |
| Antal hårddiskplatser: | 4st |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Rank: | 103 |
| Antal hårddiskplatser: | 5st |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Hårddiskstorlek: | 10000GB |
| Rank: | 104 |