| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 5.72 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.53 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Pris/GB: | 1.35 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.63 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 2.64 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Pris/GB: | 0.38 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2500GB |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 5.45 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Pris/GB: | 4.79 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 2.08 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 4.99 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 3.20 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 1.31 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.84 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 2.17 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Pris/GB: | 5.51 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.67 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Pris/GB: | 0.48 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 3.72 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 120GB |
| Pris/GB: | 7.88 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 6.24 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 5.08 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 6.25 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 400GB |
| Pris/GB: | 3.53 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 3.48 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 9.38 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 150GB |
| Pris/GB: | 11.99 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Pris/GB: | 8.33 |
| Rotationshastighet: | 10000 |