| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 268 |
| Pris/GB: | 7.96 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 271 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 272 |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 273 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 274 |
| Pris/GB: | 0.82 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 276 |
| Pris/GB: | 0.96 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 277 |
| Pris/GB: | 2.22 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 281 |
| Pris/GB: | 1.14 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.82 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 1.16 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 2.73 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.66 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.43 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.46 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 3.60 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Pris/GB: | 0.56 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 400GB |
| Pris/GB: | 4.15 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 200GB |
| Pris/GB: | 4.83 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.10 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 0.99 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 0.68 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 11.80 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 2.34 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 640GB |
| Pris/GB: | 1.55 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 0.99 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 1.53 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 4.20 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 8.06 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 5.43 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Pris/GB: | 3.94 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 2.18 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.54 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 1.84 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 80GB |
| Pris/GB: | 4.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1.88 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Pris/GB: | 0.71 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 1.36 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 1.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 0.92 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Pris/GB: | 1 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Pris/GB: | 1.56 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Pris/GB: | 1.30 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Pris/GB: | 1.40 |
| Rotationshastighet: | 7200 |