| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 175 |
| Pris/GB: | 1.46 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 177 |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 178 |
| Pris/GB: | 0.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 179 |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 181 |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 150GB |
| Rank: | 182 |
| Pris/GB: | 6.11 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 184 |
| Pris/GB: | 1.63 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 186 |
| Pris/GB: | 1.96 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 187 |
| Pris/GB: | 1.04 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 74GB |
| Rank: | 188 |
| Pris/GB: | 12.15 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 189 |
| Pris/GB: | 0.47 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 190 |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 191 |
| Pris/GB: | 2.52 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 192 |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 193 |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 195 |
| Pris/GB: | 0.85 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Rank: | 196 |
| Pris/GB: | 3.86 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 197 |
| Pris/GB: | 1.67 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 198 |
| Pris/GB: | 0.44 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 300GB |
| Rank: | 200 |
| Pris/GB: | 4.58 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 201 |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 202 |
| Pris/GB: | 1.49 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 203 |
| Pris/GB: | 0.63 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 204 |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 205 |
| Pris/GB: | 0.60 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 207 |
| Pris/GB: | 0.76 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 208 |
| Pris/GB: | 2.12 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 210 |
| Pris/GB: | 3.48 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 216 |
| Pris/GB: | 1.03 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 217 |
| Pris/GB: | 2.30 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 218 |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 219 |
| Pris/GB: | 0.77 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 220 |
| Pris/GB: | 3 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 222 |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 224 |
| Pris/GB: | 1.09 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 225 |
| Pris/GB: | 3.03 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 228 |
| Pris/GB: | 1.73 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 230 |
| Pris/GB: | 2.17 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 232 |
| Pris/GB: | 1.29 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 233 |
| Pris/GB: | 1.05 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 234 |
| Pris/GB: | 1.27 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 235 |
| Pris/GB: | 3.66 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 236 |
| Pris/GB: | 2.42 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 237 |
| Pris/GB: | 1.63 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 242 |
| Pris/GB: | 1.57 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 244 |
| Pris/GB: | 1 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 253 |
| Pris/GB: | 3.60 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 256 |
| Pris/GB: | 2.78 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 400GB |
| Rank: | 264 |
| Pris/GB: | 2.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 266 |
| Pris/GB: | 0.98 |
| Rotationshastighet: | 5400 |