| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 113 |
| Pris/GB: | 0.64 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 114 |
| Pris/GB: | 0.76 |
| Rotationshastighet: | 5700 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 115 |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 160GB |
| Rank: | 116 |
| Pris/GB: | 2.43 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 118 |
| Pris/GB: | 0.79 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 119 |
| Pris/GB: | 0.72 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 120 |
| Pris/GB: | 2.68 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 121 |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 122 |
| Pris/GB: | 1.23 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 123 |
| Pris/GB: | 1.56 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 124 |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 125 |
| Pris/GB: | 0.57 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 126 |
| Pris/GB: | 0.73 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 127 |
| Pris/GB: | 0.81 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 128 |
| Pris/GB: | 0.91 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 129 |
| Pris/GB: | 0.83 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 130 |
| Pris/GB: | 0.80 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 133 |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 134 |
| Pris/GB: | 1.96 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 750GB |
| Rank: | 135 |
| Pris/GB: | 1.07 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 136 |
| Pris/GB: | 1.63 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 137 |
| Pris/GB: | 0.86 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 138 |
| Pris/GB: | 0.85 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 250GB |
| Rank: | 139 |
| Pris/GB: | 2.06 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 141 |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 142 |
| Pris/GB: | 1.10 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 143 |
| Pris/GB: | 0.47 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 145 |
| Pris/GB: | 1.08 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 320GB |
| Rank: | 146 |
| Pris/GB: | 1.61 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 147 |
| Pris/GB: | 0.78 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 148 |
| Pris/GB: | 0.50 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 149 |
| Pris/GB: | 0.95 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 150 |
| Pris/GB: | 1.15 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 151 |
| Pris/GB: | 1.32 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 500GB |
| Rank: | 152 |
| Pris/GB: | 1.13 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 4000GB |
| Rank: | 153 |
| Pris/GB: | 0.89 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 154 |
| Pris/GB: | 0.75 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 155 |
| Pris/GB: | 0.41 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2500GB |
| Rank: | 156 |
| Pris/GB: | 0.52 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 158 |
| Pris/GB: | 0.93 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 600GB |
| Rank: | 159 |
| Pris/GB: | 2.52 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 161 |
| Pris/GB: | 0.44 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 162 |
| Pris/GB: | 0.58 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 167 |
| Pris/GB: | 0.45 |
| Rotationshastighet: | 5900 |
| Hårddiskstorlek: | 3000GB |
| Rank: | 168 |
| Pris/GB: | 0.87 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 74GB |
| Rank: | 169 |
| Pris/GB: | 27.47 |
| Rotationshastighet: | 10000 |
| Hårddiskstorlek: | 2000GB |
| Rank: | 171 |
| Pris/GB: | 0.97 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 172 |
| Pris/GB: | 0.59 |
| Rotationshastighet: | 7200 |
| Hårddiskstorlek: | 1000GB |
| Rank: | 173 |
| Pris/GB: | 0.69 |
| Rotationshastighet: | 5400 |
| Hårddiskstorlek: | 1500GB |
| Rank: | 174 |
| Pris/GB: | 0.51 |
| Rotationshastighet: | 5900 |